Janpaltrans

ŠKOLSKÉ VÝLETY

Výlety škôl, materských škôl

Chystáte sa na školský výlet s deťmi a hľadáte spoľahlivého dopravcu? Na základe našich dlhoročných skúseností v autobusovej preprave si uvedomujeme, ako veľmi dôležité a nezabudnuteľné sú školské výlety v živote každého školáka. Sústredíme sa na poskytovanie bezpečnej a pohodlnej dopravy, aby sme týmto výletom vtisli príjemný a vzrušujúci charakter.

Disponujeme skúseným a zodpovedným tímom šoférov, vďaka čomu budú vaše deti v čo najlepších rukách. Svedomito dodržiavame všetky bezpečnostné opatrenia a predpisy, čím zabezpečujeme, že každý výlet prebieha bezpečne a bezproblémovo. Pre nás je veľmi dôležité, aby ste mali srdce na mieste, keď vaše drahé ratolesti odchádzajú od vás na pár dní preč. Preto sa o vaše deti staráme ako o vlastné deti – a to čo najlepšie, ako vieme.

ŠKOLSKÉ VÝLETY PLNÉ DOBRODRUŽSTIEV

Hurá na výlet. Chystajú sa vaši školáci na školskú výpravu do prírody alebo na lyžiarske a plavecké výcviky? Tak to nás v tom prípade neváhajte kontaktovať. Náš tím je pripravený pomôcť, a čo najlepšie vyhovieť vašim potrebám. Všetky naše moderné autobusy sme vybavili pohodlnými kvalitnými sedadlami a taktiež aj dostatkom miesta na vašu batožinu. Tak dosiahnete nielen príjemné cestovanie, ale zároveň budete mať aj dostatok priestoru na všetky potrebné veci. Vaše deti budú môcť ako relaxovať, tak aj zabávať sa a tešiť sa na nadchádzajúce dobrodružstvá, ktoré ich čakajú počas zájazdu.

Vôbec nezáleží na tom, či sa chystáte na jednodňový, viacdňový výlet, alebo sa chystáte na poznávací výlet do úplne iného štátu, my vás radi odvezieme a privezieme späť so spokojným úsmevom na tvári. Naši skúsení šoféri a moderné autobusy vám poskytnú bezpečné a príjemné cestovanie, a to počas celej cesty. Vaše deti budú mať možnosť stráviť čas so svojimi spolužiakmi, vytvárať nové priateľstvá a taktiež zažiť niečo jedinečné. Nezabúdajte, že sme certifikovaný prepravca.

skolske-vylety

SME VÁM K DISPOZÍCII

Mám záujem o nepravidelnú prepravu osôb? Potrebujete informácie, alebo máte otázky ktoré potrebujete zodpovedať? Neváhajte nás kontaktovať.

Návrat hore