Janpaltrans

O NÁS

JAN-PALTRANS

Naše dobrodružstvo oficiálne začalo v roku 2013, ale naše korene siahajú hlboko do minulosti. Ako oddaný dopravca sa venujeme našim cestujúcim už po dobu neuveriteľných 20 rokov. Odvtedy sme sa vypracovali a rozrástli do modernej autobusovej prepravy, ktorá vám prináša tie najlepšie zážitky z cestovania.

V našom vedení nájdete skutočne zapálené srdce a dušu našej spoločnosti – konateľ spoločnosti je pre vás neustále na telefóne. Jeho neochvejná snaha splniť každé vaše prianie je hnacím motorom našej existencie.

V našej spoločnosti sú kvalita, spoľahlivosť a starostlivosť našou prioritou. Za to vďačíme aj našim šoférom, ktorí svoje povolanie vykonávajú so zanietením a poctivosťou. S nimi na palube nemusíte mať o svojom pohodlí a bezpečí najmenšie pochybnosti. Naša bezúhonná história je výsledkom ich oddanosti a dlhoročných skúseností.

NEPRAVIDELNÁ PREPRAVA OSÔB

Okrem nášho záväzku kvality a spoľahlivosti vám ponúkame ešte niečo navyše. Vieme, že každá cesta nesie v sebe príbeh a každý zákazník sa vďaka tejto ceste stáva súčasťou našej rodiny. Preto si zakladáme na osobnom prístupe, ktorý robí z našej spoločnosti viac než len dopravcu.

U nás nejde len o autobusovú prepravu, ale o cestu, ktorá vás naplní radosťou, zvedavosťou a novými zážitkami. Nech už cestujete na poznávací zájazd do zahraničia, na školský výlet, na svadbu alebo za víťazstvom so svojim športovým klubom, sme tu pre vás.

S nami nikdy nebudete len cestovať, ale zažijete cestu plnú nezabudnuteľných chvíľ.

Sme držiteľom licencie o povolení na výkon prevádzkovateľa osobnej cestnej dopravy: Pozrieť licenciu »

JAN-PALTRANS cestujuci-autobus

Vybavenie našich vozidiel

vybavenie-autobusov

Bezpečnostné pásy na všetkých sedadlách

Polohovateľné, tvarované komfortné sedadlá

Centrálne LED osvetlenie

Koberce na podlahách

Fólie na oknách

Kávovar a mikrofón

WC a TV

vybavenie-autobusov

Bezpečnostné pásy na všetkých sedadlách

Polohovateľné, tvarované komfortné sedadlá

Centrálne LED osvetlenie

Koberce na podlahách

Fólie na oknách

Kávovar a mikrofón

WC a TV

SME VÁM K DISPOZÍCII

Mám záujem o nepravidelnú prepravu osôb? Potrebujete informácie, alebo máte otázky ktoré potrebujete zodpovedať? Neváhajte nás kontaktovať.

Návrat hore