Janpaltrans

POZNÁVACIE ZÁJAZDY DO ZAHRANIČIA

POZNÁVACIE ZÁJAZDY PO EURÓPE

Áno,aj poznávacie zájazdy do zahraničia sú našou špecialitou a sme hrdí na to, že už mnoho rokov sprevádzame cestovateľov na ich cestách za objavmi a kultúrnymi pokladmi Európy. Naši skúsení sprievodcovia sa postarajú o to, aby vaše zážitky boli hlboké a autentické. Sme vaším spoľahlivým sprievodcom, ktorý vás zavedie do fascinujúcich európskych krajín a miest, kde si vychutnáte všetky krásy a zázraky tohto úžasného kontinentu.

ZÁŽITKY, NA KTORÉ NEZABUDNETE

Každá naša destinácia má svoje čaro a tajomstvá, či už je to romantický Paríž, historický Rím, majestátny Londýn, čarovný Amsterdam alebo pôvabná Praha. Sme tu, aby sme vám umožnili objaviť všetky skryté klenoty a odhaľovať tajomstvá minulosti a súčasnosti. Naše poznávacie zájazdy sú šité na mieru pre všetkých, ktorí túžia spoznávať nové kultúry, tradície a krásy. Ponúkame rôznorodé zájazdy, či už preferujete historické pamiatky, prírodné scenérie, kulinárske dobrodružstvá alebo zábavné večery v meste.

S nami nebudete mať žiadne starosti s organizáciou a plánovaním, pretože naše tímy sa postarajú o každý detail vášho zážitku. Naši partneri v každej destinácii nám umožňujú poskytnúť vám prvotriedne ubytovanie, dopravu a sprievodcovské služby. Vaša cesta objavovania a zábavy začína práve tu!

 

poznavacie-zajazdy-do-zahranicia

SME VÁM K DISPOZÍCII

Mám záujem o nepravidelnú prepravu osôb? Potrebujete informácie, alebo máte otázky ktoré potrebujete zodpovedať? Neváhajte nás kontaktovať.

Návrat hore